вторник, 7 ноября 2017 г.

Шукаємо Senior Java Developer до продуктової стартап-компанії EduNav

Доброго дня :)


До продуктової стартап-компанії EduNav шукаємо Senior Java Developers. В офіс у Львові чи в Одесі, на вибір. 

Далі, ми запитували - нам відповідали.


Що ми робимо?
EnuNav - американська продуктова стартап-компанія. Продукт - для вузів та коледжів США,  допомагає студентам якісно планувати своє навчання, вузам - на основі використання продукту оптимізовувати надання навчальних послуг (Big Data).


Чому ми це робимо?
Компанія має хорошу репутацію на ринку high education, оскільки вже успішно зробила 2 інших продукти. В даний момент ми робимо продукт, який може якісно змінити ситуацію на ринку вищої освіти США, дати новий поштовх до її оптимізації. Технічно це цікаво з точки зору складності розробки, інфраструктури і алгоритмів обрахунку.


Як ми робимо?
Інфраструктура: AWS CloudFormation(ASG+R53+IAM+SQS+ELB+S3+CloudWatch) + Chef + MongoDB Replica Sets + OpenVPN + Packer for customer build virtual images + Jenkins + LogEntries + PagerDuty.
Applications: Java 8, NodeJS.


Перспективи та плани компанії/продукту?
Продукт вже знаходиться в production стадії, ним користується декілька вузів, на черзі - список бажаючих підключитися. Обсяги робіт чималі, ринок нішовий (ВНЗ), але великий. Весь R&D знаходиться в Україні.


Які професійні навички важливі?
We need a senior software developer who is able to solve complex software integration and architecture tasks with high expectations. The position is only a great fit for someone who takes a truly hands-on approach to product development, design and engineering.
 • At least 2 years of experience in senior hands-on Java programming and developing Web applications using Java technologies including Spring, HTML, CSS, AJAX, etc.;
 • Proficient in modern architecture stacks, SOA, relational DBs, NoSQL solutions, stateless API, micro services, load balancing, etc.;
 • Knowledge of the integration of computer hardware including networking in a secure environment;
 • Experience with solving high-frequency and high-volume (big data) problems will be considered as a plus;
 • Excellent understanding of current enterprise software technologies and development practices/tools, including virtual environments, source control, remote development, issue tracking, build and test automation, and networking management;
 • Excellent analytical and problem solving skills, proven knowledge of high efficiency algorithms and data structures, ability to be a problem solver, operating as a result-oriented, self-starter specialist;
 • Expertise in Amazon Web Services.
Буде плюсом:
Досвід у продуктовій компанії або успішному стартапі.


Чи потрібна англійська, та на якому рівні?
Англійська потрібна - письмова й усна на хорошому рівні.


Що робити у проекті?
У складі нашої core team покращувати математичний алгоритм та розробляти нову версію продукту (написання нового коду). Напряму співпрацювати з професором зі Стенфорду для знаходження найкращих рішень.


У зв'язку із чим відкрилася позиція?
Розширення і ріст компанії.


Перспектива зростання/розвитку за даною позицією?
Обмежена лише здібностями кандидата :)


Розмір та структура команди
Над продуктом працюють 27 інженерів, з них 8 QA, 14 девелоперів, 2 девопси.


Скільки років проекту?
3 роки.


На якій він стадії?
Production.


Де знаходяться люди, які приймають технічні рішення в проекті?
UA/USA.


Ми тут:


Хто в нас працює?


Чим ми як компанія/ проект відрізняємося від інших?
Ми робимо продукт, який має повністю змінити підхід до організації всієї системи освіти у США. Розробники можуть пропонувати технології, які будуть використовувати, і якщо це  аргументовано, то пропозицію спробують втілити в життя. Продукт зараз у стадії активної розробки, працюємо безпосередньо з професором із Стенфорда , який допомагає нам розробляти математичний алгоритм. Не боїмось вводити нове, творити з нуля і чути людей, які працюють разом з нами.


Щодо умов:
 • Чи розглядаєте кандидатів із інших міст, чи допомагаєте із переїздом? Розглядаємо всю Україну, беремо активну участь в пошуку квартири, за потреби - школи, садочка, роботи для чоловіка/дружини.

 • Чи є випробувальний термін та скільки він триває? 2 місяці.

 • Овертайми, як часто бувають, який підхід до оплати? Якщо трапляються вимушені овертайми, вони компенсуються додатковою відпусткою.

 • Який графік роботи? Вільний, з відхиленнями в межах 10-20 год. Головна умова, щоб більшість робочого часу співпадала з іншими членами команди.

 • Чи є можливість працювати дистанційно якісь дні? Поодиночні WFH - так, OOO - обговорюється індивідуально.

 • Кількість днів відпустки? 15 робочих днів.

 • Кількість днів оплачуваних лікарняних за рік? 5 робочих дні.

 • Чи є перспектива відряджень, і куди? Наразі, між офісами Одеса/Львів. Поїздки по офісах - для знайомства з колективом.

 • В офісі відкрите чи закрите планування? Закрите.

 • Соцпакет - медстрахування, покриття витрат на тренінги/конференції/семінари (75%), покриття англійської (50%).

 • Коли, яким чином та в якій валюті сплачується/розраховується заробітна плата? До 15 числа наступного місяця у гривні за курсом продажу.

 • Адреса офісу: Львів, вул. Залізнична 7/ Одеса, Буніна 10 (Морський Бізнес Центр).


Щодо процесу:
 • Чи є тестове завдання? Нема.
 • Інтерв'ю англійською? В окремих випадках.
 • Скільки етапів інтерв'ю, із ким? HR + технічне + менеджер.


Якщо вам до вподоби все, про що йдеться вище, пишіть нам, будь ласка: alesya.sidorovich@vpteam.com.ua

Комментариев нет: